Torebki

Torebki takie jak „Sama słodycz” czy „Elegancja Francja” tworzę dla Was ze wspaniałej przędzy bawełnianej premium. Jest to włóczka t-shirt wyprodukowana w Polsce przez rodzinną firmę, która powstała z pasji do rękodzieła.

W środku znajdziesz piękną tkaninę bawełnianą, którą możesz wybrać wspólnie ze mną, aby dodatkowo spersonalizować swoją torebkę.

 

Worki

Torebki worki tworzone są ze sznurka bawełnianego o wspaniałej jakości i kolorystyce. Bawełna pochodzi w większości w 100% z recyclingu.

Sznurki tworzone są przez rodzinną firmę i produkowane w Polsce.

W środku znajdziesz piękną tkaninę bawełnianą, którą możesz wybrać wspólnie ze mną, aby dodatkowo spersonalizować swoją torebkę.

Czy można chcieć czegoś więcej?

Gruba wełna peruwiańska

Wełna jest w 100% naturalna i pochodzi z Peru. Zwierzęta żyją w pobliżu And, na wysokości powyżej 4000 m.n.p.m. Ich stadami opiekują się lokalne rodziny. Cały proces produkcyjny jest przyjazny dla środowiska oraz co bardzo ważne, dla zwierząt.

Ta wełna jest po prostu wyjątkowa!

Wełna merynosów

Włóczka składa się w 100% z wełny merynosa, która jest pozyskiwana ze zwierząt hodowanych na wolności w Ameryce Południowej. Odzież wykonana z tej przędzy jest bardzo wygodna i charakteryzuje się świetną jakością powierzchni. Wełna jest łagodna dla skóry, a więc idealna dla niemowląt i dla dzieci.

Wełna z alpaką

Wełna składa się z 2 nitek, przędzonych w tradycyjnej proporcji 65 % Peruvian Highland wool i 35 % superfine alpaca. W tej mieszance, alpaka nadaje jedwabistą strukturę, a wełna zapewnia wytrzymałość. Włókna są nieprzetworzone, co oznacza, że wełna została tylko uprana oraz, że przed farbowaniem nie została poddana obróbce chemicznej. Stawiając nacisk na najwyższą jakość wełny, uzyskiwana jest zarówno idealna forma jak i doskonała jakość jej struktury.

Pochodzenie: Peru